قیمت عرصه مسکن مهر

بدون دیدگاه

قیمت عرصه مسکن مهر چقدر است؟

هدایت گفت: قیمت‌های کارشناسی شده با یک‌پنجم قیمت واقعی بین ۱۹ تا ۳۵ میلیون تومان به متقاضیان مسکن مهر در پردیس واگذار می‌شود.

قیمت فروش عرصه مسکن مهر چقدر است؟ قیمت عرصه مسکن مهر 10795354 304مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه امسال دولت ظرفیت‌هایی در بودجه خود جهت واگذاری عرصه به متقاضیان مسکن مهر فراهم کرده است، گفت: با واگذاری عرصه مالکان واحدهای مسکن مهر به صورت کامل صاحب عرصه و عیان  می‌شوند که این خود یک مزیت بسیار مطلوب  به شمار می‌رود.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس توضیح داد: امسال مجلس با پیبشنهاد وزارت راه و شهرسازی و با آوردن قانون در بودجه سعی کرد با تعیین قیمت کارشناسی شده عرصه مسکن مهر را به صورت کامل به متقاضیان واگذار کند که این خود یک نگاه حمایتی برای متقاضیان به شمار می‌رود.

او یاد‌آور شد: هم اکنون عرصه‌ای که به متقاضیان واگذار می‌شود یک‌چهارم تا یک‌پنجم قیمت واقعی واحد‌های مسکونی است و به دلیل حمایت‌هایی که در نظر گرفته شده متقاضیان می‌توانند در قالب اقساط ۵ ساله و یا به صورت نقدی از طریق تخفیفات ویژه عرصه را خریداری کنند.

هدایت بیان کرد: متقاضیانی که علاقه‌مند به دریافت عرصه هستند توانستند به صورت هوشمندانه از این ظرفیت‌ها استفاده کنند و خوشبختانه تا به امروز استقبال خوبی از این طرح شده است، امیدواریم تا پایان مهلت این طرح متقاضیان از این فرصت استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه امسال تنها ظرفیت واگذاری عرصه برای متقاضیان فراهم شده است، گفت: احتمال دارد در سال آینده چنین طرحی در قانون بودجه وجود نداشته باشد بنابراین متقاضیان باید از این فرصت استفاده کنند.

او توضیح داد در فاز ۱۱ قیمت کارشناسی شده برای واگذاری عرصه ۱۹ تا ۲۵ میلیون تومان، در فاز هشت ۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان و در فاز‌های دیگر ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان کارشناسی شده است.

هدایت تاکید کرد: تاکنون ۱۰ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی عرصه‌شان واگذار شده و در قالب یک قرارداد به متقاضیان تحویل داده می‌شود و این قرارداد در قالب یک سند رسمی محسوب می‌شود.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: بعد از انعقاد قرارداد عرصه سند برای متقاضیان صادر می‌شود و هم اکنون این قرارداد‌های ۵ برگی که در قالب واگذاری زمین است به عنوان سند محسوب می‌شود تا سند رسمی صادر شود.

او در پایان اظهار کرد: امیدواریم متقاضیان از این فرصت استفاده کنند و هرچه سریع‌تر جهت دریافت عرصه مراجعه کنند.

نوشته‌های پیشین
خرید عرصه مسکن مهر دردسری برای دلال ها
نوشته‌ی بعدی
افزایش سود وام افرادی که مسکن مهر خود را تحویل نمی گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست